Kış Bahçesi Tente Özel tasarımı sayesinde şık bir çizgi halinde kollar ve kumalı içine alan, tamamen kapalı kutu şeklinde dizayn edilmiş özel bir tente sistemidir. İdeal kış bahçesi tente için tavsiye edilen maksimum uzunluk 5 metre, maksimum açılım 3 metredir. Gövdenin tamamı alüminyum olup polyester esaslı elektrostatik toz boyalıdır. Manuel, motorlu, uzaktan kumandalı ve güneş-rüzgar sensörlü olarak uygulanılabilir.

Artık hayallerinizi kış bahçenizde gerçeğe dönüştürebilirsiniz.
Kış Bahçesi şeffaf yaptırarak bahçe ve teraslarınızın ister işyerlerinizin ister cafenizin bahçesini yılın sadece belli ayında değil 12 ay boyunca aralıksız kullanabılme keyfını yaşaya bilirsiniz

Üst kısımları sabit olarak üretilen bu sistemin kenar kısımları fermuarlı olup istendiğinde kolaylıkla toplanabilmektedir. Kış Bahçesi nin kenar kısımları kapattığınızda mekanınızı kışın yağmurdan ve soğuktan koruyabilir, klima ve ısıtıcılarla ortam sıcaklığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Kış Bahçeleri yağmura dayanıklı bahçe ve balkon kılıf, minder, tente ve diğer aksesuarlar. balkonlarda, bahçe ve teras katlarda, Cafe, Restaurant ve işyerlerinde kullanılmaktadır.

 

Kalite Anlayışımız

En İyisi İçin Çalışıyoruz...

Kaliteli İşçilik Sorunsuz ve Zamanında Teslimat
Güvenli ve Profesyonel Güvenilir ve Uzun Süre Kullanımlı Kaliteli ve Garantili Hizmetler
10 Yıllık Deneyim Müşteri İsteklerinde En İyi Çözümü Sağlamak